Компанія

ADDINOL Lube Oil GmbH - професіонали в галузі змащувальних матеріалів з 1936 року. Підприємство є одним з небагатьох в нафтопереробній промисловості Німеччини, що працює незалежно від великих концернів. Науково-дослідницька діяльність і виробництво зосереджені в місті Лойна - центрі хімічної промисловості Німеччини. Продукція компанії ADDINOL представлена торговими партнерами у більш ніж 90 країнах світу на усіх континентах.

Ми розробляємо і виготовляємо високоефективні мастильні матеріали нового покоління. В асортименті автомобільної продукції ADDINOL - моторні і трансмісійні оливи, які відповідають найвищим міжнародним специфікаціям. Чудова якість" German quality" і ефективність мастильних матеріалів ADDINOL для вантажних і легкових автомобілів підтверджена більше ніж 150 іменними ліцензіями та допусками провідних виробників автомобілів, двигунів і агрегатів (OEM - OriginalEquipmentManufacturer). Серед них : Daimler AG (MercedesBenz), Volkswagen - Gruppe (Audi, Seat, Skoda, VW), BMW, MAN, Porsche, Renault, Scania, Volvo, MTU, ZF і так далі.

ADDINOL виготовляє новітні змащувальні матеріали для всіх галузей промисловості.

Науково-дослідні розробки займають важливе місце в діяльності нашої компанії упродовж всього її існування.

Випробувальна лабораторія ADDINOL Lube Oil GmbH має багаторічний досвід з розробки, тестування і послідовного підвищення якості моторних і індустріальних мастильних матеріалів і атестована німецькою радою з акредитації (Deutscher AkkreditierungsRat). Виданий цією організацією сертифікат підтверджує компетентність випробувальної лабораторії ADDINOL Lube Oil GmbH в проведенні аналізів, визначенні експлуатаційних характеристик і видачі відповідних висновків для автомобільних і індустріальних змащувальних матеріалів, як для своїх партнерів так і для інших фірм-виробників олив і мастил.

ADDINOL йде в ногу з часом розробляючи високотехнічні рішення у своїй галузі, що забезпечують оптимальне змащування і збереження довкілля.